15 Nisan 2017 Cumartesi 21:23
65 Okunma
İbrahim Erkal için hastaneden son dakika açıklaması

Ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili yapılan açıklamada hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

İbrahim Erkal'ın tedavisinin devam ettiği hastaneden yapılan açıklamada, "Beyin kanaması ön tanısı ile 12 Nisan Salı gününden bu yana Liv Hospital’da tedavisi devam eden ve yoğun bakımda uyutulan değerli Sanatçımız İbrahim Erkal’ın bugüne ait bulguları değerlendirildiğinde beyin ödeminin gerilemediği, hayati tehlikesinin sürdüğü izlenmiştir" denildi. 

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün Erkal’ın sağlık durumuna ilişkin konuştu

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, yeğeni ile evli olan ve beyin kanaması sebebiyle yoğun bakımda hayat mücadelesi veren sanatçı İbrahim Erkal için dua istedi. Hasan Akgün İbrahim Erkal’ın sağlık durumuna ilişkin, "Kendisinde yüksek tansiyon vardı. Doktorlara göre kanama daha araçta iken başladığı yönünde" dedi.

Hasan Akgün bugün öğleden sonra İbrahim Erkal’ın tomografisinin çekileceğini belirterek, "Kritik durumu devam ediyor. Allah’tan ümit kesilmez böyle çok hastalar gördük iyileşeceğine inanıyorum" diye konuştu.

DHA’nın soruları üzerine, "Şu anda aldığım bilgilere göre sağlık durumu ciddiyetini koruyor ne ilerleme var ne de  gerileme var, stabil durumda. Herkesin duasını bekliyoruz" dedi.İbrahim Erkal’ın sağlık durumuyla ilgili sevenlerinden gelen telefonlarına sık sık cevap veren ve çok üzgün olduğu gözlenen Hasan Akgün, "Kendisinde yüksek tansiyon vardı. Doktorlara göre kanama daha araçta iken başladığı yönünde. Aksi takdirde böyle bir denge kaybı, düşme olmaz şeklinde. Umutla iyileşmesini bekliyoruz" diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
Ibrahim Erkal
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol