24 Nisan 2017 Pazartesi 21:25
48 Okunma
Meteoroloji'den şok hava durumu açıklaması! Herkes şaşkın...

ANKARA'DA NİSAN AYINDA KAR SÜRPRİZİ

Başkent'de sabah saatlerinde kar yağışı başladı. Güne kar yağışı ile başlayan insanlar fotoğraf çekmek için telefonlarına sarıldı.

Ülke genelinde etkili olan soğuk ve yağışlı hava Ankara’da sabah saatlerinde kendini kar yağışı olarak gösterdi. Kar sürprizi ile uyanan insanlar, fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Nisan ayının sonlarına gelinmesine rağmen soğuyan havanın ardından binaların bacaları tekrar tütmeye başladı.

BOLU'DA KAR YAĞIŞI MERKEZİN BEYAZA BÜRÜDÜ

Ülke genelinde birden etkili olan soğuk ve yağışlı hava Bolu’da da sabah saatlerinde kendini kar yağışı olarak gösterdi. Yağan kar açan çiçeklerin üzerini örterken ilginç ve güzel görüntüler oluşturdu. Bolu'da da gece saatlerinde başlayan kar yağışı kent merkezini beyaza bürüdü.

ESKİŞEHİR'DE KAR YAĞIŞI YOLLARIN KAPANMASINA NEDEN OLDU

Eskişehir’de gece saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı insanlara sürpriz olurken, bazı yolların ise kapanmasına sebep oldu.

Eskişehir’de nisan ayında helen kar sürprizi. Şehir merkezinde gün boyu süren yağmur, gece saatlerinde yerini kar yağışına bıraktı. Nisan ayının son günlerinde Eskişehir halkı büyük bir sürpriz ve ile karşılaştı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol