09 Haziran 2017 Cuma 11:00
179 Okunma
İş Bankası Memur Alımları Hakkında Yeni Gelişmeler

İş Bankası, bu yılki memur alımlarına devam etmektedir. 11 Haziran 2017, mesai bitim saatine kadar başvurular devam etmektedir. İş Bankası’nın resmi internet sitesinden duyurulmuş olan son başvuru zamanı hala devam etmektedir.

İş Bankası’na memur olarak başvuran insanların İş Bankası’nı seçmesinin sebebiyse yaptıkları hizmetler, çalışma saatleri ve çalışma koşulları bununla birlikte de çalışanlara verilen değer söz konusu olunca sizde bu bankayı çalışmak adına tercih edebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

İş Bankası Memur Alım Sınavı Açıklandı

Öncelikle başvuru sürecinin bitmesi dahilinde sınavlar İstanbul’da olacaktır. Adaylara İstanbul’da sınav yapacak olan İş Bankası tam olarak sınav adreslerini başvurularını tamamlayan kişilere iletmektedir. İş Bankası başvurusundan sonra girilen sınavda başarılı olan vatandaşlar İstanbul’da görev alacak. İş Bankası’nın resmi internet sitesinden memur alımı başvurularını 11 Haziran 2017’ye kadar yapmanız gereklidir. 11 Haziran 2017 mesai bitiminden sonra başvurularda sona ermektedir. Sınavla ilgili her türlü bilgi, başvuruların bitmesinden sonra ayrıntılı şekilde İş Bankası resmi internet sitesinden yayımlanacaktır. Başvurulardan sonra sınav hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olacaksınız. İş Bankası’nın memur alımında sunduğu şartlara uyan insanların bu işi istiyorlar ise başvurularını 11 Haziran tarihine kadar yapmalıdırlar.

İş Bankası Memur Alımı Başvurusu İçin Gerekenler

  • İş Bankası’na başvuran kişilerin kesinlikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekir.
  • Kamu haklarından mahrum olacak bir durumun söz konusu olmaması gereklidir. Kamu haklarından mahrum olmamanız lazımdır.
  • Başvuruyu yapan kişi erkek ise askerlikle ilişkisi olmaması gereklidir.
  • İkamet yerinin İstanbul olması gereklidir.
  • Bunların hepsinin dışında bankaya başvuru yapan kişilerin, Üniversiteden alakalı bölüm ile mezun olunması gereklidir. Başvuru yapacağınız bölüm adına Üniversite mezuniyetiniz gerekmektedir.

Son Güncelleme: 09.06.2017 11:59
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol